Příspěvky uživatele


< návrat zpět

Ne, já děkuju a těším se na další skvělé přednášky!

Medicopter 117. ;)

Ono se nedá říct, že bychom si vůbec nerozuměli. Byli jsme si v dost věcech podobní. Ale nedoplňovali jsme se a pak se našly i ty větší rozpory. Jinak, o čem jsme si psali/mluvili? Defakto o ničem. Protože já měl koníčky, kterým ona nerozuměla, mohli jsme pořádně rozebírat akorát dokola jen život, její problémy, občas i moje. Ale jak jsem neměl později motivaci to dál přiživovat, ani tohle mě už nebavilo.

Díky za komentář! Pro mě holt nemá význam chodit okolo horké kaše. Pravdu je dobré přiznat i nahlas.

Hlavně je to žalostně napsané, dneska bych to podal úplně jinak. Sám od sebe jsem se o sérii vlastně nic nedozvěděl - jen, že je tam jedno tajemství, o kterém vím. A zbytek zůstal dávno zapomenut. 5 let je 5 let. :D

Díky za reakci a není za co! Problém je, že jsem na Matsuri celkově netrávil tolik času. Tak třeba příště! Pro pokračování závěrečného pokecu jsem všemi deseti - pro mě to paradoxně byla jedna z vůbec nejlepších částí „programu“. Rád tím nahlédnu do takového toho interního dění, které se běžnému návštěvníkovi jinak vyhne. Těším se za rok!

Těší mě tvůj zájem dočíst mé dlouhé texty (letos mi trochu ujela ruka). :D Díky za odezvu!

Tak to dopadlo nakonec zajímavě - líp, než jsem čekal. Ono kdybych zejména ty nové sezóny sledoval, jako dřív, asi by takový problém nebyl. I když, to Ghibli to stejně zazdilo, ač chápu - vzhledem k tématu Natsuconu se to nesmírně hodilo.

A až bude ona stránka s hodnocením k dispozici, budu očekávat odkaz. Díky každopádně za reakci a jsem zvědav, co na nás nachystáš za rok!

A já děkuju za reakci a vyjasnění nejasností!

Opět díky! Budou-li nápady, takovéto články bych mohl vydávat pravidelně. Ale nechci to zakřiknout.

Samozřejmě o tom vím. A záměrně jsem se o tom nezmiňoval, i když naštěstí neoplývám tak velkou popularitou, aby si ji někdo vyhledal. ;) A kdo ji najde, stejně se ještě popere s tagy, které se normálně nezobrazují, takže stále to mám ošetřené.

Je to nekonečný boj s nízkou návštěvností, ale když už jsem to rozjel, nedá mi, abych v tom nepokračoval. :D Takže jo, jedu dál naplno. Díky za reakci!

Jak říkám, vás pár takových stačí. Zvlášť ti, co se nebojí zareagovat (většinou nekoušu, ale děkuju :D). Hodiny práce s psaním pak nejsou ztracené ani v nejmenším. Bude-li vás v budoucnu více, bude to samozřejmě platit dvojnásob. Ale to se uvidí, cesta pokračuje.

To je humus toto! Jdu to ihned opravit.

Díky za opětovnou podporu a vůli bez ostychu zareagovat! :D
Článek jsem si připravoval už nějakou tu chvíli, tuhle hru jsem zkrátka musel rozebrat. Ale AA stále vede. Uvidíme, možná do této kategorie letos přispěju víc. V merku mám další nadcházející tituly (nejen od Illusion) a teoreticky bych se mohl k některým jiným taky vrátit (znám jedno opravdu dobré H-RPG... jakože fakt dobré i obsahově a požitkově, že jsem u toho zkysl na několik hodin). Tak uvidíme. Na tohle každopádně musí být ta správná nálada.


Strana:  1 2 3 4 5 6 7   další »